Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 481750 odwiedzin
:)
Ferie 2018
Informacje - SZS     « WSZYSTKIE
TERMINARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH SZS 2009/2010

  1. Piłka nożna dziewcząt - Gimnazja; Mistrzostwa Gminy Radzymin 18.09.2009r. godz.10.00;
    Gimnazjum nr2 Radzymin; organizator: M.Sawicka, E.Filipek WYNIKI...

  2. Biegi przełajowe - Szkoły Podstawowe kl. IV-VI; Mistrzostwa Rejonu 21.09.2009r. godz.13.00;
    RKS Mazur Radzymin; organizator: T.Jędrasik

  3. Biegi Przełajowe - Gimnazja; Mistrzostwa Rejonu 22.09.2009r. godz.13.00;
    RKS Mazur Radzymin; organizator: T.Jędrasik

  4. Piłka nożna chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Gminy Radzymin 25.09.2009r. godz.10.00;
    Gimnazjum nr2 Radzymin; organizator: T.Jędrasik, M.Fabisiak WYNIKI...

  5. Biegi przełajowe - Gimnazja; Mistrzostwa Powiatu 29.09.2009r. godz.12.00;
    Huragan Wołomin; organizator: M.Rosłon

  6. Biegi przełajowe - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Powiatu 30.09.2009r. godz.12.30;
    Huragan Wołomin; organizator: M.Rosłon

  7. Piłka nożna dziewcząt - Gimnazja; Mistrzostwa Powiatu 1.10.2009r. godz.10.30;
    Huragan Wołomin; organizator: M.Rosłon

  8. Biegi Przełajowe - Gimnazja; Mistrzostwa Gminy Radzymin 2.10.2009r. godz.13.00;
    Radzymin - Aleksandrów; organizator: M.Jusiński, T.Jędrasik (ROKiS) WYNIKI...

  9. Piłka nożna chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Rejonu 9.10.2009r. godz.12.00;
    Marcovia Marki

  10. Piłka nożna chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Powiatu 14/15.10.2009r. godz.10.00;
    Dolcan Ząbki; organizator: J.Dobrowolski

  11. Mini koszykówka dziewcząt rocznik '97 i młodsze - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Gminy Radzymin 16.11.2009r. godz.10.30;
    Hala ROKiS Radzymin; organizator: T.Jędrasik WYNIKI...

  12. Mini koszykówka dziewcząt rocznik '97 i młodsze - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Rejonu 19.11.2009r. godz.12.00;
    Szkoła Podstawowa nr4 Marki
  13. Mini koszykówka chłopców rocznik '97 i młodsi - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Gminy Radzymin 20.11.2009r. godz.11.00;
    Hala ROKiS Radzymin; organizator: T.Jędrasik

  14. Mini koszykówka chłopców rocznik '97 i młodsi - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Rejonu 24.11.2009r. godz.12.00;
    Szkoła Podstawowa nr4 Marki

  15. Mini koszykówka dziewcząt rocznik '97 i młodsze - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Powiatu 26.11.2009r. godz.11.00;
    Huragan Wołomin

  16. Mini koszykówka chłopców rocznik '97 i młodsi - Szkoły Podstawowe; Mistrzostwa Powiatu 26.11.2009r. godz.10.00;
    Szkoła Podstawowa nr2 Wołomin

  17. Koszykówka dziewcząt - Gimnazja; Mistrzostwa Gminy Radzymin 1.12.2009r. godz.10.00;
    Hala ROKiS Radzymin; organizator: T.Jędrasik, E.Filipek

  18. Koszykówka chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Gminy Radzymin 2.12.2009r. godz.10.00;
    Hala ROKiS Radzymin; organizator: T.Jędrasik, S.Jaworski

  19. Koszykówka chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Rejonu 4.12.2009r. godz.12.00;
    Hala ROKiS Radzymin

  20. Koszykówka dziewcząt - Gimnazja; Mistrzostwa Rejonu 7.12.2009r. godz.11.00;
    Hala ROKiS Radzymin

  21. Koszykówka dziewcząt - Gimnazja; Mistrzostwa Powiatu 10.12.2009r. godz.11.00
    Huragan Wołomin

  22. Koszykówka chłopców - Gimnazja; Mistrzostwa Powiatu 10.12.2009r. godz.10.00;
    Gimnazjum nr2 Wołomin; organizator: Z.Kulma