Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 864225 odwiedzin
:)
Rocznica Państwa Podziemnego
Galerie Wydarzeń
« spis.. KONKURS PLASTYCZNY - STROIK ŚWIĄTECZNY (2011-12-12)  « powrót
ZDJĘĆ: 34 
I miejsce (grupa wiekowa III-IV kl.) Aleksandra Szestowicka II miejsce (grupa wiekowa III-IV kl.) Julia Całka II miejsce (grupa wiekowa III-IV kl.) Piotr Suchodolski III miejsce (grupa wiekowa III-IV kl.) Jakub Wojda
III miejsce (grupa wiekowa III-IV kl.) Piotr Żmuda wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Jakub Myśliwiec wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Joanna Strojecka wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Kacper Moskal
wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Karolina Mazurek wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Krzysztof Kwiatkowski wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Natalia Skibińska wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Paweł Żmuda
wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Szymon Mikołajewski wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Weronika Pieniak wyróżnienie (grupa wiekowa III-IV kl.) Zuzanna Klos I miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Dawid Augustyniak
I miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Paulina Sobotka II miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Karol Sobotka II miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Weronika Kujawa III miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Julia Wardakowska
III miejsce (grupa wiekowa V-VI kl.) Paweł Szewczyk wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Aleksandra Wardak wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Barbara Kaczor wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Damian Janczewski
wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Grzegorz Sochacki wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Iza Bartkiewicz wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Klaudia Bender wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Mikołaj Koźluk
wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Patrycja Wojda wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Paulina Gajewska wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Tomek Drużkowski wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Weronika Dębek
wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Weronika Przybysz wyróżnienie (grupa wiekowa V-VI kl.) Wiktoria Niedzieska