Dziewczęta
Kat. Klasy I:
1. Żmijewska Anna - Gimnazjum nr 2 (ZS im. Ks. Czartoryskiej)
2. Konikowska Dominika - Gimnazjum w Słupnie
3. Pieniak Klaudia - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
Kat. Klasy II:
1. Domoradzka Urszula - Gimnazjum w St. Załubicach
2. Sobolewska Sandra - Gimnazjum w Słupnie
3. Włodarska Justyna - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
Kat. Klasy III:
1. Kowalczyk Ewelina - Gimnazjum w St. Załubicach
2. Brzozowska Karolina - Gimnazjum nr 2 (ZS im. Ks. Czartoryskiej)
3. Jagodzińska Agnieszka - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
Chłopcy
Kat. Klasy I:
1. Gajowniczek Bartek - Gimnazjum nr 2 (ZS im. Ks. Czartoryskiej)
2. Niesłuchowski Krzysztof - Gimnazjum w St. Załubicach
3. Pietrucha Paweł - Gimnazjum nr 2 (ZS im. Ks. Czartoryskiej)
Kat. Klasy II:
1. Łukasik Dawid - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
2. Skibski Adrian - Gimnazjum w Słupnie
3. Sulejewski Dominik - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
Kat. Klasy III:
1. Jankowski Hubert - Gimnazjum nr 1 im. Mjra S. Waltera w Radzyminie
2. Czarnecki Mateusz - Gimnazjum w Słupnie
3. Feliksiak Piotr - Gimnazjum w St. Załubicach
PUNKTACJA DRUŻYNOWA - KATEGORIA CHŁOPCÓW:
I miejsce: Gimnazjum nr 2 w Radzyminie (54 pkt.)
II miejsce: Gimnazjum nr 1 w Radzyminie (53 pkt.)
III miejsce: Gimnazjum w Słupnie (45 pkt.)
IV miejsce: Gimnazjum w St. Załubicach (31 pkt.)
PUNKTACJA DRUŻYNOWA - KATEGORIA DZIEWCZĄT:
I miejsce: Gimnazjum nr 2 w Radzyminie (54 pkt.)
II miejsce: Gimnazjum nr 1 w Radzyminie (50 pkt.)
III miejsce: Gimnazjum w Słupnie (46 pkt.)
IV miejsce: Gimnazjum w St. Załubicach (32 pkt.)
Czas i miejsce rozegrania zawodów:
Biegi odbyły się w dniu
7 października o godzinie
12.00 w Radzyminie przy ul. Batalionów Chłopskich, obok pomnika "ROZSTRZELANYM I SPALONYM PRZEZ OKUPANTA 1944" (w pobliżu Stacji Uzdatniania Wody).
Uczestnikami byli uczniowie Szkół Gimnazjalnych.
HONOROWY START BIEGU O GODZ. 13.00
Kolejność biegu:
- 12.15 - 1500m - dziewczęta klasy I
- 12.30 - 1500m - dziewczęta klasy II
- 12.45 - 2000m - dziewczęta klasy III
- 13.00 - 2000m - chłopcy klasy I
- 13.15 - 2000m - chłopcy klasy II
- 13.30 - 2000m - chłopcy klasy III
W każdym biegu może brać udział maksymalnie 5 osób z jednej szkoły.
Punktacja:
- I miejsce - 8 pkt.
- II-III miejsce - 6 pkt.
- IV-VIII miejsce - 4 pkt.
- IX-XII miejsce - 3 pkt.
- XIII -XVImiejsce - 2 pkt.
- XVII-XX miejsce - 1 pkt.
Nagrody:
- Klasyfikacja indywidualna: puchary i medale za I-III miejsca.
- Klasyfikacja drużynowa: puchary za I miejsca drużynowo w kategoriach chłopców i dziewcząt.
Organizatorzy:
- Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu
- Zespół Szkół im.ks. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie.