Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
zapraszamy na nową stronę
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 982329 odwiedzin
:)
Wydarzenia - SPORTOWE (archiwum)     « WSZYSTKIE
III TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO
21.11.2009
W dniu 21.11.2009r. W Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się III Mistrzostwa Klubu Sportowego Fanaberia - Puchar Dyrektora ROKiS.
Organizatorami imprezy byli: ROKiS oraz KS Fanaberia przy wsparciu Starostwa Powiatu Wołomińskiego oraz grona sponsorów takich jak: Cukiernia P. Basi Kołnierzak, która na ten dzień przygotowala ok. 200 słodkich paczuszek dla każdego uczestnika imprezy i wielu innych życzliwych, którym serdecznie dziękujemy, jak i oczywiście dyrektorowi Mirosławowi Jusińskiemu, naszym zawodniczkom oraz rodzicom za pomoc przy tworzeniu turnieju, oraz wszystkim trenerom i ludziom którzy pomagali przy wszelkich pracach przygotowawczych.
Zawody oceniała 5-osobowa Komisja Sędziowska w składzie: Zofia Juszczak, Paulina Szyluk-Lipińska, Michał Biegajło, Magdalena Hulak, Magdalena Sibielska, Sędzia Skrutiner Ryszard Nowogórski, imprezę poprowadził Dominik Mianowany, a nad wszystkim czuwali Dorota i Rafał Mirosz.

Cała impreza składała się z dwóch bloków programowych:

I blok to turnieje "NO STRESS" i "PIERWSZY START", zawodnicy podzieleni byli na 4 kategorie wiekowe:
- Maluszki (roczniki 2005-2003);
- Maluszki Starsze (roczniki 2002-2000);
- Chłopcy (roczniki 2001-1998);
- Juniorzy (roczniki 1999 i starsi);
Wszystkich zawodników w I części imprezy wystąpiło: 90 osób. Każdy uczestnik dostał medal, dyplom oraz inne nagrody, zostały wręczone specjalne wyróżnienia, oraz słodkości i soczek.

II blok to już właściwa rywalizacja sportowa o Puchar Dyrektora ROKiS oraz o Tytuł Mistrza Klubu w "Finale Mistrzów". W tej części wystąpiło ok. 50 zawodników Klubu.
Najpierw rozegraliśmy HIP-HOP w 4 kategoriach wiekowych:
- Młodzicy (2003-2000) - I miejsce Ola Piluch, II miejsce Julia Szatańska, III miejsce Klaudia Krętowska
- Juniorzy młodsi (1999-1997) - I miejsce Klaudia Madoń, II miejsce Kasia Matysiak, III miejsce Karolina Wąsik
- Juniorzy (1996-1995) - I miejsce Adrianna Sawicka, II miejsce Julka Andrzejuk, III miejsce Martyna Potęga
- Młodzieżowcy (1994 i starsi) - I miejsce Jolanta Sokólska, II miejsce Marta Antosiewicz, III miejsce Karolina Pakuła
Po tych kategoriach rozegraliśmy drugą kategorię taneczną: DISCO FREESTYLE również w 4 kategoriach wiekowych:
- Młodzicy (Finał A) - I miejsce Ola Piluch, II miejsce Julia Szatańska, III miejsce Karolina Stępniak
- Juniorzy młodsi (Finał A) - I miejsce Klaudia Madoń, II miejsce Kasia Matysiak, III miejsce Natalia Pakuła
- Juniorzy (Finał A) - I miejsce Adrianna Sawicka, II miejsce Olga Mróz, III miejsce Iza Grabowska
- Młodzieżowcy (Finał A) - I miejsce Jagoda Woźniak, II miejsce Jolanta Sokólska, III miejsce Agnieszka Markiewicz
Wymienione zostały zawodniczki najlepsze w swoich kategoriach wiekowych z finałów A.
Na samym końcu został rozegrany "FINAŁ MISTRZÓW" (z 4 kategorii wiekowych pierwsze miejsca Finałów A) były to w związku z tym następujące osoby: Ola Piluch, Klaudia Madoń, Adrianna Sawicka oraz Jagoda Woźniak, wyniki tej ostatniej rywalizacji wypadły następująco:
- I miejsce Adrianna Sawicka rocznik 1995
- II miejsce Jagoda Woźniak rocznik 1993
- III miejsce Klaudia Madoń rocznik 1997
- IV miejsca Ola Piluch rocznik 2002
Impreza udała się znakomicie, wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, nagrody zostały rozdane a uśmiechy dzieci wynagrodziły wszystkie trudy zorganizowania takiego turnieju.
Chciałam podziękować jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się sukcesu tej imprezy.
Pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich zawodników Fanaberii, oraz ucałowania dla trenerów Klubu oraz innych osób współpracujących z Klubem.

Dorota Mirosz