Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
zapraszamy na nową stronę
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 982331 odwiedzin
:)
Wydarzenia - SPORTOWE (archiwum)     « WSZYSTKIE
Foto: Z.Pachulski
PUCHAR POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM
13.06.2009
Eliminacje Mistrzostw Polski
13 czerwca 2009r. w hali ROKiS odbył się PUCHAR POLSKI w TAŃCU SPORTOWYM zorganizowany przez Klub Sportowy "Cobra", Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Polski Związek Tańca Sportowego.

WYNIKI
MŁODZICY:

DISCO DANCE FREESTYLE
1. Achme Carla; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
2. Stefańska Katarzyna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Wojciechowska Maria; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Ciąćka Natalia; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki

DISCO DANCE
1. Bosiek Anna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
2. Ciąćka Natalia; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki
3. Sapierzyńska Hanna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

DANCE SHOW soliści
1. Ciąćka Natalia; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki
2. Mróz Kamil; 7 Coma 7 - Łódź
3. Narożniak Martyna; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki

HIP HOP
1. Stefańska Katarzyna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
2. Kossykowski Kuba; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Jackowska Sandra; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

FORMACJE DANCE SHOW
1. KABARET - Łódź

MINI FORMACJE DANCE SHOW
1. SHOCK DANCE - Ząbki

DANCE SHOW duety
1. Konieczna Paulina
Witkowska Julia; zawodnicy niestowarzyszeni - Ząbki
2. Arcab Natalia
Michalska Inez; 7 Coma 7 - Łódź


MŁODZIEŻOWCY:

DANCE SHOW soliści
1. Woźnica Grzegorz; 7 Coma 7 - Łódź
2. Bodio Przemysław; Aster - Tomaszów Maz.
3. Uszyńska Marika; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

HIP HOP
1. Woźnica Grzegorz; 7 Coma 7 - Łódź
2. Pięta Łukasz; Tan - Nidzica
3. Gręda Jakub; Tan - Nidzica

DISCO DANCE
1. Sokólska Jolanta; FANABERIA - Radzymin
2. Cudziło Joanna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Antosiewicz Marta; FANABERIA - Radzymin

DISCO DANCE FREESTYLE
1. Kowalska Monika; Tan - Nidzica
2. Bodio Przemysław; Aster - Tomaszów Maz.
3. Sokólska Jolanta; FANABERIA - Radzymin

ELECTRIC BOOGIE.
1. Woźnica Grzegorz; 7 Coma 7 - Łódź
2. Fijałkiewicz Kamil; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki
3. Osiakowski Damian; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki

FORMACJE DANCE SHOW
1. KREDANCE - Warszawa
2. D-DANCE - Łódź
3. KABARET - Łódź

MINI FORMACJE DANCE SHOW
1. 7 COMA 7 - Łódź
2. D-DANCE - Łódź
3. TAN - Nidzica

DANCE SHOW duety
1. Bodio Przemysław
Łańcuchowska Agnieszka; Aster - Tomaszów Maz.
2. Grzempa Sandra
Piotrowska Zuzanna; 7 Coma 7 - Łódź
3. Gwizdała Karolina
Ociepa Agnieszka; zawodnicy niestowarzyszeni - Łódź


JUNIORZY MŁODSI:

DISCO DANCE
1. Wieczorek Katarzyna; Hand To Hand 1 - Warszawa
2. Voigt Wiktoria; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Woźniak Marta; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

DISCO DANCE FREESTYLE
1. Wieczorek Katarzyna; Hand To Hand 1 - Warszawa
2. Woźniak Marta; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Malec Ida; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

DANCE SHOW soliści
1. Wieczorek Katarzyna; Hand To Hand 1 - Warszawa
2. Zysiak Angelika; Aster - Tomaszów Maz.
3. Strumiłło Joanna; 7 Coma 7 - Łódź

HIP HOP
1. Strzeżek Sebastian; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
2. Kępa Wiktoria; Aster - Tomaszów Maz.
3. Klepka Monika; Tan - Nidzica

FORMACJE DANCE SHOW
1. KABARET - Łódź
2. HAND TO HAND 1 - Warszawa

MINI FORMACJE DANCE SHOW
1. KABARET - Łódź
2. HAND TO HAND 1 - Warszawa

DANCE SHOW duety
1. Klepka Monika
Pejas Anna; Tan - Nidzica
2. Zysiak Angelika
Dębiec Bartłomiej; Aster - Tomaszów Maz.
3. Wojciechowska Justyna
Wilczyńska Karolina; Aster - Tomaszów Maz.


JUNIORZY:

DANCE SHOW soliści
1. Sawicka Adrianna; FANABERIA - Radzymin
2. Woźniak Jagoda; FANABERIA - Radzymin
3. Bartoszewska Milena; 7 Coma 7 - Łódź

ELECTRIC BOOGIE
1. Jakubowski Bartosz; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki
2. Szmalc Hubert; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki
3. Pergoł Sebastian; zawodnik niestowarzyszony - Ząbki

HIP HOP
1. Sawicka Adrianna; FANABERIA - Radzymin
2. Górska Małgorzata; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Poręcka Aleksandra; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

DISCO DANCE
1. Sawicka Adrianna; FANABERIA - Radzymin
2. Górska Małgorzata; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno
3. Bieniek Joanna; zawodnik niestowarzyszony - Piaseczno

DISCO DANCE FREESTYLE
1. Sawicka Adrianna; FANABERIA - Radzymin
2. Woźniak Jagoda; FANABERIA - Radzymin
3. Mróz Olga; FANABERIA - Radzymin

FORMACJE DANCE SHOW
1. D-DANCE - Łódź

MINI FORMACJE DANCE SHOW
1. 7 COMA 7 - Łódź
2. GRAWITACJA - Piaseczno
3. KREDANCE - Warszawa

DANCE SHOW duety
1. Woźniak Jagoda
Sawicka Adrianna; FANABERIA - Radzymin
2. Nowicka Alicja
Wieczorek Katarzyna; Hand To Hand 1 - Warszawa
3. Strumiłło Joanna
Zarębska Alicja; 7 Coma 7 - Łódź

PROGRAM
  • I CZĘŚĆ - ROZPOCZĘCIE GODZINA 12.00

    • 1/4 F - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZICY

    • 1/4 F - DISCO DANCE MŁODZICY

    • 1/2 F - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZICY

    • 1/2 F - DISCO DANCE MŁODZICY

    • FINAŁ - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZICY

    • FINAŁ - DISCO DANCE MŁODZICY

    • 1/8 F - DISCO DANCE JUNIORZY MŁODSI

    • 1/4 F - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY MŁODSI

    • 1/4 F - DISCO DANCE JUNIORZY MŁODSI

    • 1/2 F - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY MŁODSI

    • 1/2 F - DISCO DANCE JUNIORZY MŁODSI

    • FINAŁ - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY MŁODSI

    • FINAŁ - DISCO DANCE JUNIORZY MŁODSI

    • - DISCO DANCE NO STRESS

    • FINAŁ - DANCE SHOW duety MŁODZICY (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW duety JUNIORZY MŁODSI (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW soliści MŁODZICY (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW soliści JUNIORZY MŁODSI (własne nagrania)

    • FINAŁ - FORMACJE DANCE SHOW MŁODZICY (własne nagrania)

    • FINAŁ - FORMACJE DANCE SHOW JUNIORZY MŁODSI (własne nagrania)

    • FINAŁ - MINI FORMACJE DANCE SHOW MŁODZICY (własne nagrania)

    • FINAŁ - MINI FORMACJE DANCE SHOW JUNIORZY MŁODSI (własne nagrania)

    • 1/4 F - HIP HOP MŁODZICY

    • 1/4 F - HIP HOP JUNIORZY MŁODSI

    • 1/2 F - HIP HOP MŁODZICY

    • 1/2 F - HIP HOP JUNIORZY MŁODSI

    • FINAŁ - HIP HOP MŁODZICY

    • FINAŁ - HIP HOP JUNIORZY MŁODSI



  • II CZĘŚĆ - ROZPOCZĘCIE OKOŁO GODZINY 16.30

    • FINAŁ - FORMACJE DANCE SHOW JUNIORZY (własne nagrania)

    • FINAŁ - FORMACJE DANCE SHOW MŁODZIEŻOWCY (własne nagrania)

    • FINAŁ - MINI FORMACJE DANCE SHOW JUNIORZY (własne nagrania)

    • FINAŁ - MINI FORMACJE DANCE SHOW MŁODZIEŻOWCY (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW soliści JUNIORZY (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW duety JUNIORZY (własne nagrania)

    • FINAŁ - DANCE SHOW duety MŁODZIEŻOWCY (własne nagrania)

    • FINAŁ - ELECTRIC BOOGIE MŁODZIEŻOWCY

    • FINAŁ - ELECTRIC BOOGIE JUNIORZY

    • 1/4 F - HIP HOP MŁODZIEŻOWCY

    • 1/4 F - HIP HOP JUNIORZY

    • 1/2 F - HIP HOP MŁODZIEŻOWCY

    • 1/2 F - HIP HOP JUNIORZY

    • FINAŁ - HIP HOP MŁODZIEŻOWCY

    • FINAŁ - HIP HOP JUNIORZY

    • 1/4 F - DISCO DANCE MŁODZIEŻOWCY

    • 1/4 F - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZIEŻOWCY

    • 1/4 F - DISCO DANCE JUNIORZY

    • 1/4 F - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY

    • 1/2 F - DISCO DANCE MŁODZIEŻOWCY

    • 1/2 F - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZIEŻOWCY

    • 1/2 F - DISCO DANCE JUNIORZY

    • 1/2 F - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY

    • FINAŁ - DISCO DANCE MŁODZIEŻOWCY

    • FINAŁ - DISCO DANCE FREESTYLE MŁODZIEŻOWCY

    • FINAŁ - DISCO DANCE JUNIORZY

    • FINAŁ - DISCO DANCE FREESTYLE JUNIORZY


REGULAMIN
1. Organizatorzy :
Klub Sportowy "Cobra"
Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu
Polski Związek Tańca Sportowego.

2.Data i miejsce imprezy :
13.06.2009r. (sobota), godzina 12.00 Hala Sportowa ROKiS Al. Jana Pawła II 20 Radzymin.

3. Kategorie:
Rodzaj tańca - Kategoria wiekowa; Roczniki; klasa sportowa
Dance Show duety - Młodzicy; 2000 i młodsi; -
Dance Show duety - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; -
Dance Show duety - Juniorzy; 1993 - 1995; -
Dance Show duety - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -
Dance Show solo - Młodzicy; 2000 i młodsi; -
Dance Show solo - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; -
Dance Show solo - Juniorzy; 1993 - 1995; -
Dance Show solo - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -
Disco Dance - Młodzicy; 2000 i młodsi; -
Disco Dance - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; -
Disco Dance - Juniorzy; 1993 - 1995; -
Disco Dance - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -
Disco Dance - Freestyle; Młodzicy 2000 i młodsi; -
Disco Dance - Freestyle; Juniorzy młodsi 1996 -1999; III
Disco Dance - Freestyle; Juniorzy 1993 - 1995; II
Disco Dance - Freestyle; Młodzieżowcy 1992 i starsi; I
Electric Boogie - Juniorzy; 1993 i młodsi; -
Electric Boogie - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -
Formacje Dance Show - Młodzicy; 2000 i młodsi; -
Formacje Dance Show - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; -
Formacje Dance Show - Juniorzy; 1993 - 1995; -
Formacje Dance Show - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -
Hip-Hop - Młodzicy ; 2000 i młodsi; -
Hip-Hop - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; III
Hip-Hop - Juniorzy ; 1993 - 1995; II
Hip-Hop - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; I
Mini Formacje Dance Show - Młodzicy; 2000 i młodsi; -
Mini Formacje Dance Show - Juniorzy młodsi; 1996 -1999; -
Mini Formacje Dance Show - Juniorzy; 1993 - 1995; -
Mini Formacje Dance Show - Młodzieżowcy; 1992 i starsi; -


Zasady punktacji eliminacji Mistrzostw Polski 2009:

Miejsce I-100; II-90; III-85; IV-80; V-75; VI-70; VII-64; VIII-62; IX-60; X-58; XI-56; XII-54; XIII i dalsze-50
+ punktacja dodatkowa.


4. Warunki uczestnictwa:
  • przesłanie pisemnego zgłoszenia zawierającego następujące dane: imię i nazwisko zawodników, rocznik, klasę sportową lub jej brak, oraz kategorię tańca (wg załączonego wzoru), tylko faksem: 22 648 01 25 do dnia 07.06.2009 r.;

  • przedstawienie książeczki sportowo-lekarskiej z ważnymi badaniami lekarskimi (ważność badań 6 miesięcy);

  • przedstawienie ważnej polisy ubezpieczenia od następstw NW wynikajšcych z uprawiania tańca sportowego;

  • wniesienie wpisowego w wysokości 25 zł od zawodnika za jedną konkurencję, 100 zł za mini formację dance show, 150 zł za formację dance show zgłoszenie się po odbiór numeru startowego do godziny 11.00 w dniu imprezy.


  • UWAGA !
  • w zawodach mogą brać udział wyłącznie zawodnicy zgłoszeni do udziału we współzawodnictwie sportowym w tańcu sportowym w roku 2009;

  • zawodnicy nie posiadający klas sportowych mogą startować z zawodnikami posiadającymi klasy sportowe i zostaną objęci punktacją rankingową pod warunkiem uzyskania klasy sportowej właściwej dla danej kategorii wiekowej do dnia 30 września 2009 r. W przypadku nie uzyskania klasy sportowej do w/w terminu punktacja rankingowa zostanie anulowana;

  • klasyfikacja rankingowa dla zawodników startujących w disco dance freestyle i disco dance będzie prowadzona w obydwu kategoriach. Zawodnik lub trener dokonuje jednak wyboru po ostatnim turnieju eliminacyjnym jednej kategorii, w której zawodnik będzie startował w MP;

  • Organizator zawodów w porozumieniu z sędzią komisarzem zastrzega sobie prawo łączenia kategorii mini formacji i formacji dance show w przypadku małej ilości zgłoszonych zespołów w ramach kategorii: młodzicy z juniorami młodszymi lub juniorzy z młodzieżowcami.


  • 6. Sędziowie:
    Zawody oceniać będzie 5-osobowa komisja sędziowska wyznaczona przez Przewodniczšcego Kolegium Sędziów.

    7. Nagrania:
  • Disco Dance Freestyle - eliminacje od 35 do 45 sekund, finały od 45 sekund do 1 minuty - muzyka organizatora;

  • Disco Dance - eliminacje od 35 do 45 sekund, finały od 45 sekund do 1 minuty - muzyka organizatora;

  • Hip-Hop - eliminacje od 35 do 45 sekund, finały od 45 sekund do 1 minuty - muzyka organizatora;

  • Dance Show duety - zawodnicy tańczą do nagrań własnych - czas prezentacji od 1 minuty 30 sekund do 2 minut;

  • Dance Show solo - zawodnicy tańczą do nagrań własnych - czas prezentacji od 1 minuty 15 sekund do 1 minuty 45 sekund;

  • Electric Boogie - eliminacje i finały od 1 minuty do 1 minuty 15 sekund - muzyka organizatora;

  • Mini Formacje Dance Show - zawodnicy tańczą do nagrań własnych - czas prezentacji od 2 minut do 2 minut 30 sekund;

  • Formacje Dance Show - zawodnicy tańczą do nagrań własnych - czas prezentacji 2.30 s- 4.00 s od 2 minut 30 sekund do 4 minut.


  • 8. Numery startowe:
    Numery startowe zostaną rozlosowane dnia 10.06.2009 r. w Natolińskim Ośrodku Kultury, ul. Na Uboczu 3 Warszawa o godzinie 12.00, przez sędziego komisarza lub osobę przez niego upoważnioną.

    9. Nagrody:
    Puchary dla zwycięzców medale za drugie i trzecie miejsce i dyplomy dla 6 finalistów w każdej kategorii.

    10. Dyskwalifikacje:
    Dyskwalifikacji zawodników, duetów, mini formacji i formacji przy stwierdzeniu naruszenia przepisów współzawodnictwa sportowego dokonuje komisarz zawodów.

    11. Protesty:
    Protesty wyłącznie w formie pisemnej należy składać do sędziego komisarza. Przy wniesieniu protestu obowiązuje opłata 30 zł, która nie podlega zwrotowi.

    12. Informacje dodatkowe:
    Informacje o zawodach można uzyskać pod numerem telefonicznym 0 604 30 18 45 lub 0 606 717 506.

    13. Postanowienia końcowe:
  • Uzupełnieniem regulaminu są przepisy organizacji współzawodnictwa sportowego w tańcu sportowym.
    Regulamin zatwierdzono 22.04.2009 r.

  • Organizator ma prawo do niedopuszczenia w udziale w Pucharze Polski zawodników zgłoszonych po terminie.