Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 341689 odwiedzin
:)
Informacje - KONKURSY     « WSZYSTKIE
KONKURS PLASTYCZNY - CHOINKA
05.11.2013 - 02.12.2013
Świąteczny konkurs plastyczny pt. CHOINKA został rozstrzygnięty.
,
Wręczenie nagród odbyło się w ROKiS dn. 13 grudnia 2013 r. o godz. 14.30 w sali konferencyjnej na I piętrze.


LISTA LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO CHOINKA

GRUPA WIEKOWA III - IV kl.
I miejsce - EDWIN GRONOWSKI; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
I miejsce - KLAUDIA OPONOWICZ; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
I miejsce - PATRYK DRÓŻKOWSKI; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
II miejsce - WIOLETTA JÓŚK; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w Słupnie
II miejsce - MARIA GEREJ; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w Słupnie
III miejsce - WOJCIECH PRZETACKI; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
III miejsce - ŁUKASZ CAŁKA; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
III miejsce - KRYSTIAN KRYSZKIEWICZ; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 w RADZYMINIE

WYRÓŻNIENIA:
SZKOŁA PODSTAWOWA w GUZOWATCE
WIKTORIA JANOWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA w CIEMNEM
ZOFIA GNATKOWSKA
NATALIA RATAJCZYK
PATRYK STRZELCZYK

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w SŁUPNIE
NATALIA ŚWIDERSKA
ROBERT ROMANOWSKI
DAGMARA PUŚCIAN

SZKOŁA PODSTAWOWA w NADMIE
SANDRA DZIEWULSKA
KAMIL BĄK
OSKAR PAWLAK

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 w RADZYMINIE
MACIEJ ZAWADZKI
PATRYCJA TELECHOWSKA
DOMINIKA OSIELENIEC
MARIKA BOROWSKA
WOJCIECH NIZIOŁEK

SZKOŁA PODSTAWOWA w STARYCH ZAŁUBICACH
ANNA DACHNIEWSKA
OLIWIA WIĘCH
KORNELIA WIŚNIEWSKA
MICHAŁ PYŚKIEWICZ
DOMINIK ZGOLIŃSKI
ZOFIA ROGALSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
WERONIKA PŁYWACZ
ZUZANNA SZYMBORSKA
JULIA KWIATKOWSKA
WERONIKA NIEGOWSKA
NIKOLA CHOJNACKA
JULIA FALBIŃSKA
JACEK STOKOWSKI
SYLWIA STOKOWSKA
ALEKSANDRA SOSNOWSKA
MARTYNA ŁUKASIEWICZ
ALEKSANDRA CICHY
JOANNA WOJDA
DOROTA WARDAK
NATALIA DUDZIŃSKA


GRUPA WIEKOWA V - VI kl.
I miejsce - MARCIN SULEWSKI; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
II miejsce - JULIA CAŁKA; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
II miejsce - KLAUDIA WOJTOWICZ; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
II miejsce - MATEUSZ MŁYNIK; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 w Słupnie
III miejsce - PAWEŁ WARDAK; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
III miejsce - JOANNA GORZKOWSKA; SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE

WYRÓŻNIENIA:
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w RADZYMINIE
ALEKSANDRA BIELSKA
PIOTR ŻMUDA
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI
OLIWIA PACHULSKA
KAMIL BIENIEK
ANNA DĄBROWSKA
PIOTR SUCHODOLSKI
ALEKSANDRA MRÓZ


Warunki konkursu:
- Format A3.
- Technika dowolna, mieszana, połączona z wycinanką, (oprócz kolażu wykonanego z krepiny).
- Choinkę wycinaną naklejamy na tło.
- Przyjmujemy prace podpisane czytelnie, imieniem i nazwiskiem, podajemy wiek i adres szkoły.
- Prace należy składać w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu al. Jana Pawła II nr 20 w godz. 10.00 - 16.00 do 2 grudnia 2013 r.
- O wynikach konkursu powiadomimy szkołę.
- Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w ROKiS dn. 13 grudnia 2013 r. o godz. 14.30 w sali konferencyjnej na I piętrze.
- Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 22 786-52-99.